<< na začátek | < předchozí   | ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... |   další > | na konec >>
08.03.2024 Kolečko Ostrov TOP 28 / 2024 ( část 1. )

Kolečko Ostrov TOP 28 / 2024 ( část 1. )
Máme za sebou další naročný čtvrtek. Na Kolečku se tentokrát sešlo 19 skvělých šipkařů, kteří společně dělali parádní atmosféru 🥳 Snad jen trošku jim to kazily české fotbalové týmy, kteří nenašli recept na své těžké evropské soupeře 😔 Před samotným zahájením se ještě předávaly pivíčka 🍻 pro nejlepší dvojici za měsíc únor 🤘 Účastnickou cenu v podobě jídla vyhrál Míra Podzimek 🍕 V bonusovce už byl solidní balík a tak nervozita byla veliká 💰 Jako první šel k terči si vyzkoušet své dovednosti organizátor Mrňda. Ten hned první šipkou trefil vytoužený D14 – ostatní dvě měl doslova o kuličku. I tak 700 kč zlaťáků na ruku bylo velice příjemných 💵🤑😍 Jako druruhý šel k čáře Pinďa Jirka Pospíšil. Je mu však D15 tolik štěstí jako Mrnďovi nepřineslo 😕 Prvním odpadlíkem v turnaji se stal právě Jiřík, který se vyhrané kapesníčky skoro doslova pral 💪:-D Na dělené pětce se šestkou skončil Renda a legenda z Ostrova.

04.03.2024 🔥 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 14.kolo 🔥              Kolečko Škodíci A Ostrov 11:7 Nikola B Kraslice

Takovéhle zápasy chcete hrát každý týden 🥳Neskutečně skvělá parta šiipkařů z Kraslice přijela do Ostrova, kde na ně čekala plná sestava Škodíků. Všech osm lidí - to se nestalo už sakra dlouho :-) Pro změnu Béčko Kraslic bylo jen ve čtyřech, ale na báječné atmosféře to stejně neubralo. Tomáš Spruzsanský chtěl vyzdvyhnout, že byl opět nejlepším hráčem utkání 💪 Tak tady to máš :-D Děkujeme soupeřům za báječnou sobotu a snad se zase někdy potkáme. Kluci totiž po sezóně padají do druhé ligy :-( Budete nám moc chybět ...

1:2, 4:2, 8:4, 10:5, 11:7
Spruzsanský Tomáš 4 body, Krotký Václav 3 body, Ogorek Miroslav 3 body ( cricket 1 bod )