Novinky z našeho klubu

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
27.05.2024 Májová šipka 2024 / 4

Májová šipka 2024 / 4
Předávaly se ceny za nejvyšší zavření a bingové krále. Cenu za nejvyšší zavření a to s číslem 106 si domů odnesla Petra Peterková. Bingový král pro změnu putoval k Františku Hochmannovi. Všichni zúčastnění byli s podařenou akcí nadmíru spokojeni a náramně se tak bavili až do pozdních nočních hodin. Pivnici Kolečku, jejímu skvělému personálu, městu Ostrov a všem sponzorům moc děkujeme za pěkné ceny! Kdo z místních šipkařů nedorazil, tak může opravdu a pouze jen litovat! Přišli o hodně povedenou sobotu.Už teď se všichni zúčastnění těší na další 12. ročník, na který Vás všechny srdečně zveme.
Výsledkovou listinu najdete zde

V sekci " Media" najdete všechny fotky

27.05.2024 Májová šipka 2024 / 3

Májová šipka 2024 / 3
Renda Loučim a překvapivě i loňský vítěz Kuba Eis. Dělené páté a šesté místo patřilo nejmladšímu účastníkovi Šimonovi Surovi a Tomáši Spruzsanskému. Pro bramboru - a pohárek za čtvrté místo si došel Míša Zelenka, který ten večer měl fakt nejtěžší losy. Ve finále levé strany si to na tři vítězné legy rozdali Ostrováci František Hochmann a Zdeněk Štěpánek. Ferry hrající za domácí Škodíky a pro změnu Zdeněk - rodák z Chýše, žijící v Ostrově a hrající za Jáchymovské Šviháky. Byl to ukrutný boj, ale nakonec se z vítězství 3:2 radoval Zdeněk, který tak postoupil do finále. Tam na něj čekala Petra Peterková. Jediná žena, která dokázala Zdeňka na pravačce porazit. A to dokonce 3:0! Zdeněk se v minulosti stal vítězem Májové šipky již dvakrát a tak si brousil hroty na třetí triumf. V cestě mu ale stála jedna z nejlepších žen v kraji. Na tom to krásném sportu je hezké vidět, že některé ženy se ůplně s přehledem mohou měřit i s chlapama. Nervydrásající finále se hrálo na 5 legů. Zcela po právu a zaslouže ho vyhrála Lvice Petra, která si mohla po vítězné šipce nahlas radostně zakřičet a poté i zvednout nad hlavu ten „nejcennější“ putovní pohár starosty města. Gratulce obrovská. Tohle opravdu čekal jen málokdo.

27.05.2024 Májová šipka 2024 / 2

Májová šipka 2024 / 2
- včetně toho putovního. Nikdo ten den neodešel s prázdnou. Každý dostal nějakou tu cenu a to je vždy hlavní motto tohoto vyhlášeného turnaje! Děkujeme moc městu Ostrov za finanční podporu, bez které by se nemohli zařidit takovéto vyjímečné ceny jako tomu bylo letos. Tento ročník se před Kolečko dovezl i gril. Každý hráč tak zdarma dostal lahodnou klobásku a nebo si mohl přivézt pochutiny své Na Májové šipce jsou pokaždé závěrečné hry náročnější a celkový vítěz tak musí opravdu projevit své herní kvality. Tentokrát to však bylo mnohem více fyzicky i alkoholově náročnější I přesto však poslední čtyři hráči hráli na tři vítězné legy. Účastické ceny vyhráli : Zdeněk Štěpánek 1 x pivo zdarma, Míra Podzimek 2 x pivo zdarma, Vlasta Čegan 3 x pivo zdarma, Eliška Krohová 4 x pivo zdarma a hlavní cenu 5 x pivo zdarma vyhrál Míša Peterka. Ten si cenu náramně a dokonale vychutnal 😃 Na posledním místě a tím i okurkou turnaje se stala Míša Podzimková. Nejlepší ženou se v samostatném turnaji překvapivě stala Mirka Esková ( Škodíci Ostrov ), která ve finále a v pozdějším superfinále porazila hlavní adeptku Petru Peterkovou hrající za LVI Karovy Vary. Třetí místo brala amatérka Míša Podzimková z Ostrova. V hlavním turnaji na celkovém a společném 7.-8. místě skončili bombarďáci

27.05.2024 Májová šipka 2024 / 1

Májová šipka 2024 / 1
V Ostrovské pivnici Kolečko se v sobotu 25.května pořádal již jedenáctý ročník Májové šipky. " O putovní pohár starosty města Ostrov ". Nový starosta našeho města se turnaje nezúčastnil. Turnaj je sice všem veřejně přístupný, ale pro změnu zase není tolik medializován. Májová šipka je po ostrovském Memoriálu prostě nejoblíbenější místní turnájek, na kterém se schází takřka jen domácí ligový hráči, kamarádi, amatéři, rodáci a nebo ti co mají s našim městem něco společného. Proto je vždy počet účastníků oproti jiným turnajům nižší, ale zase taková neskutečně pohodová, přátelská a hlavně uvolněná atmosféra se nedá srovnat s žádným jiným turnajem v širokém okolí! Letos se turnaje zúčastnilo 23 šipkových nadšenců. Přesněji 17 mužů a 6 žen! Ti ostrováci kteří byli pozvání a nedorazili, přišli skutečně o hodně. I díky tomu, že naši hokejisti vyhráli semifinálovou bitvu proti Švédsku panovala pak na Kolečku neskutečná atmosféra.
Prohry v turnaji bral každý velice sportovně a hlavně s úsměvem. Vždyť o tom především tento speciální turnájek převážně je. Tentokrát byly pro ty nejlepší připraveny lahvinky, rybářské krmení, spousta propagačních předmětů a knížek o našem krásném městě a pivíčka od pivnice Kolečko. Nesmíme opomenout ani každoroční krásné akrylátové poháry po ty nejlepší