13.06.2020 Kolečko Ostrov / Místní Open

Kolečko Ostrov / Místní Open
16 šipkařů si dalo dostaveníčko na Kolečku a potrénovalo na sobotní velké fimále TOP. Někteří trénovali fakt precizně. Třeba takový pan organizátor turnaje měl celou noc u postele kyblíček 🤮😂 Prvním odpadlíkem v turnaji byl překvapivě Michal Kounovský 🥒 Vokurky si zasloužil zcela po právu. Nejlepší ženou z třech přihlášených byla Peterková Petra, která právě Míšu poslala na dovolenou. Zavření přes kilo tentokrát žádné nebylo 🙃 Nejblíže k tomu měl Michal Peterka s číslem 93, takže i tento borec nakonec neodešel s prázdnou. Jediné bingo turnaje neměl nikdo jiný než Mimino. Úžasném zápase poslal Mrnďa domů Karel Gibiec ze Žíly Chodov. Ten skončil stejně jako Vladimir Pravda na dělené 5.-6. příčce. V dalším zápase už Mrnďovi došla šťáva a tak se musel spokojit s bramborou 🥔 Třetí místo patřilo nejlepšímu Škodíkovi Tomas Spruzsansky, ten předváděl nádherné hry se slabšíma chvilkama na doublech. Ve finále si to tak rozdal vedoucí karlovarského žebříčku Milan Grillo a Martin Felenda hrající za ostrovské DOMINO. Společensky unavený Martin nenašel na Mimiče recept a tak se musel smířit se stříbrem a asi s 15 kouskama točeného🍻 Vítězem tak nebyl nikdo jný než Mimino 👶Gratulace těm nejlepším a poděkování všem co dorazili na turnájek.

05.06.2020 Kolečko Ostrov / Místní Open

Kolečko Ostrov / Místní Open
Turnájek na pohodu se odehrál ve čtvrtek na Kolečku 🍻 Děkujeme početnému zájezdu ze Žíly Chodov za účast :-D Jelikož se do turnájku přihásilo jen 11 šipkařů, tak se hrálo systémem pravačka na 3VL a levačka pak už jen na 2VL. Celkovým vítězem se překvapivě stal Milan Grillo s celkovým skóre 15:1 na legy 😂 Jediným kdo mu zkazil čisté konto byl poražený finalista a legenda Ostrova sám pan oslavenec Mrňda 🥳 Třetí místo obsadil Škodík Venca Krotký. Na bramboru to dotáhl Kája Gibiec ze Žíly Chodov 😎 Bingo překvapivě nikdo nehodil 🧐 Nejvyšší zavření měl Mimič 136. Nejlepší ženou se překvapivě stala domácí borkyně Mirka Esková, která ten večer hrála životní šipky 😆 😉 Je vidět, že jí pauza asi prospěla 💪 Děkujeme všem za účast a třeba zase za týden u terčů naviděnou ...
Celkový výsledky najdete zde

01.06.2020 Májoví šipka 2020 ( část 4 )

Májoví šipka 2020 ( část 4 )
Poslední ročníky to vypadá, že vítěz svůj putovní pohár má v držení vždy “pouze“ dva roky a pak ho předává dál :-) Štěpánek Zdeněk 2 x, po té Fiala Petr 2 x a nyní 2x Tunkiv Štěpán. Předávaly se i pohárky a ceny za nejvyšší zavření a bingové krále. Cenu za nejvyšší zavření a to s krásným číslem 139 ( 60 - 39 - 40 ) si domů odnesl Ondra Rom. Bingový král pro změnu putoval k Petru Kováčovi, který sice bydlí v Nejdku, ale taktéž hraje za ostrovské Kolečko.

Všichni zúčastnění byli s podařenou akcí velice spokojeni a po nečekané vynucené pauze se náramně bavili až do samotného konce. Pivnici Kolečku, jejímu skvělému personálu a hlavně všem sponzorům děkujeme za pěkné ceny! Kdo z místních šipkařů nedorazil, tak může opravdu a pouze jen litovat! Už teď se všichni zúčastnění těší na další ročník, na který Vás všechny srdečně zveme.

Výsledkovou listinu najdete zde
https://www.sipky.org/?region=kvk&page=vysledkova- listina-turnaje&tour=2425442

V sekci "Media" přidány fotky

01.06.2020 Májoví šipka 2020 ( část 3 )

Májoví šipka 2020 ( část 3 )
Pro bramboru - čtvrté místo si došel Ondra Rom. Ve finále levé strany si to na tři vítězné legy rozdali vítěz minulého ročníku ostrovský Štěpán Tunkiv a nejlepší Škodík v turnaji, nastávající otec František Hochmann. Štěpán Tunkiv ukázal pevnější nervy a po velké bitvě 3:2 se dostal do celkového finále. Z pravé strany na něho čekal veliký sympaťák kraslický Roman Duna, který velice rád navštěvuje ostrovské turnaje právě pro tu tamní úžasnou atmosféru a skvělé lidi. Proto se i on jako speciální host ukázal na Kolečku. Finále se hrálo celkem na osm legů. Loňský obhájce tam dokázal Romana porazit 3:1, kde rozhodlo více štěstí na doublech. Superfinále mělo totožný scénář. Koncovky opět vyšly lépe Štěpánovi, který hraje za karlovarský Průšvih. Dokonal tak obrat ve svůj prospěch a po výsledcích 3:1 a 3:1 tak zcela po právu mohl opět zvednout nad hlavu ten „nejcennější“ putovní pohár starosty města.