15.06.2020 Kolečko Ostrov TOP FINÁLE 2019 / 2020 ( 1.část )

Kolečko Ostrov TOP FINÁLE 2019 / 2020 ( 1.část )
Ve 14:20 bylo ještě na pořadu společné focení před Kolečkem 📸 a pak už se mohly rozject utkání v základních skupinách. Snad všechny skupiny byli dramatické až do samotného konce. Z každé skupiny vždy vypadával ten poslední. Nečekaně až posledním zápasem a legem se ve skupině A nakonec zachránil lídr ostrovské TOPky Tunkiv Štěpán. Černýho Petra musel hořce spolknout Ogorek Míra. Ve skupině B patřilo poslední místo Mirce Eskové. Jirka Semera díky horšímu vzájemnému zápasu nakonec z celkem "lehké" skupiny C nepostoupil. Relativně ho to asi nakoplo, protože po té už ve skupině odpadlíků nenašel ani jednoho přemožitele a tak se mohl radovat z čokoládové medaile a hlavně litrové láhve tekutého Polaru 🍓, kterou si po té vylosoval v tombole za konečné 17. místo. Ten kluk měl ten večer prostě štěstí v neštěstí 😂 Ve skupině D se již zdálo že dojde k velikému překvapení, když pořadatel Mrnďa prohrál s amatérem Péťou Filákem. Ten však nakonec s odřenýma ušima v mikro tabulce uhájil čtvrté postupové místo o jeden jediný leg.

15.06.2020 Kolečko Ostrov TOP FINÁLE 2019 / 2020 ( úvod )

Kolečko Ostrov TOP FINÁLE 2019 / 2020 ( úvod )
Sobotní slunné odpoledne bylo v Ostrově na Kolečku svátkem šipek. Za účasti 20-ti nejlepších hráčů sezónního žebříčku se zde od 14h konal finálový turnaj TOP 🎯 Díky zkrácené sezóně jsme nakonec přišli o 11 turnajů a tak se sobotního finále mohli zúčastnit všichni ti, kdo byli po 29. turnaji v nejlepší dvacítce. Bohužel jsme dostali i tři pracovní omluvenky, ale velice rádi je zastoupili náhradníci. Jelikož nám v banku díky coroviru scházelo na finálový turnaj pár zláťáků, tak se hrálo pouze o tombolu a pohárky. Hlavně o ten nejprestižnější putovní ... To však nikomu ze zúčastněných vůbec nevadilo a tak se převážná většina z nich náramně bavili až do posledního zápasu, který skončil krátce po 21h :-) Před samotným zahájením turnaje se předávaly finanční odměny, vzpomínkové plakety a poháry pro ty nejlepší.
Sezónní žebříček
🥇Tunkiv Štěpán
🥈Fiala Miroslav
🥉Zelenka Michal
4. Mrenica Jan
5. Grillo Milan
6. Maron Lukáš
7. Peterková Petra
8. Štěpánek Zdeněk
Sezónní žebříček ženy
🥇Peterková Petra
🥈Schmiedová Jindřiška
🥉Peterková Petra
Sezónní žebříček odpadlíci
🥇Maron Lukáš
🥈Peterková Petra
🥉Hruška Jan
Nejaktivnějí sezónní hráč ( 29 turnajů )
Maron Lukáš

13.06.2020 Kolečko Ostrov / Místní Open

Kolečko Ostrov / Místní Open
16 šipkařů si dalo dostaveníčko na Kolečku a potrénovalo na sobotní velké fimále TOP. Někteří trénovali fakt precizně. Třeba takový pan organizátor turnaje měl celou noc u postele kyblíček 🤮😂 Prvním odpadlíkem v turnaji byl překvapivě Michal Kounovský 🥒 Vokurky si zasloužil zcela po právu. Nejlepší ženou z třech přihlášených byla Peterková Petra, která právě Míšu poslala na dovolenou. Zavření přes kilo tentokrát žádné nebylo 🙃 Nejblíže k tomu měl Michal Peterka s číslem 93, takže i tento borec nakonec neodešel s prázdnou. Jediné bingo turnaje neměl nikdo jiný než Mimino. Úžasném zápase poslal Mrnďa domů Karel Gibiec ze Žíly Chodov. Ten skončil stejně jako Vladimir Pravda na dělené 5.-6. příčce. V dalším zápase už Mrnďovi došla šťáva a tak se musel spokojit s bramborou 🥔 Třetí místo patřilo nejlepšímu Škodíkovi Tomas Spruzsansky, ten předváděl nádherné hry se slabšíma chvilkama na doublech. Ve finále si to tak rozdal vedoucí karlovarského žebříčku Milan Grillo a Martin Felenda hrající za ostrovské DOMINO. Společensky unavený Martin nenašel na Mimiče recept a tak se musel smířit se stříbrem a asi s 15 kouskama točeného🍻 Vítězem tak nebyl nikdo jný než Mimino 👶Gratulace těm nejlepším a poděkování všem co dorazili na turnájek.

05.06.2020 Kolečko Ostrov / Místní Open

Kolečko Ostrov / Místní Open
Turnájek na pohodu se odehrál ve čtvrtek na Kolečku 🍻 Děkujeme početnému zájezdu ze Žíly Chodov za účast :-D Jelikož se do turnájku přihásilo jen 11 šipkařů, tak se hrálo systémem pravačka na 3VL a levačka pak už jen na 2VL. Celkovým vítězem se překvapivě stal Milan Grillo s celkovým skóre 15:1 na legy 😂 Jediným kdo mu zkazil čisté konto byl poražený finalista a legenda Ostrova sám pan oslavenec Mrňda 🥳 Třetí místo obsadil Škodík Venca Krotký. Na bramboru to dotáhl Kája Gibiec ze Žíly Chodov 😎 Bingo překvapivě nikdo nehodil 🧐 Nejvyšší zavření měl Mimič 136. Nejlepší ženou se překvapivě stala domácí borkyně Mirka Esková, která ten večer hrála životní šipky 😆 😉 Je vidět, že jí pauza asi prospěla 💪 Děkujeme všem za účast a třeba zase za týden u terčů naviděnou ...
Celkový výsledky najdete zde