14.06.2024 Místní Open Kolečko Ostrov

Místní Open Kolečko Ostrov
Sezónní série turnajků T🎯P sice juž skončila, ale ten kdo chtěl potrénovat a dát si nějaký ten drink 🥃 tak mohl dorazit na šipkovou základnu Kolečko 😎 Před samotným zahájením šipkaření ještě sympaťák Kája Gibiec, který byl na finále TOP bohužel pracovně vytížen předal putovní pohár novému majiteli 🏆 Tím byl Ostrovský borec Zdeněk Štěpánek. Kája ještě dodatečně obdržel pivíčka pro nejlepšího hráče měsíce květen 🍻 A aby toho nebylo málo, tak se stal i vítězem čtvrtečního šipkaření 😃 🥇 Ve finále porazil nejlepší ženu Petru Peterkovou 🥈 Třetí místo ovládl Zdeněk 🥉 Na čtyřku to dotáhl Slávista Míša 🥔 Vokurkou turnaje a neutichající aplaus sklidil Michal Peterka 🥒👏 Nejvyyšší zavření měl Kája a to s číslem 120 👍 Bingo překvapivě žádné nepadlo. Všichni přítomní si dali ještě vyřazovací Split Score. Vítězem se zcela po právu stala Ostrovská vycházející hvězda Šimon Sura 👶, před Zdeňkem a Míšou Zelenkou. Děkujeme všem za účast, prima večírek a příští týden opět u terčů. Dáme Cricket?

10.06.2024 Kolečko Ostrov TOP 25 / 2024 ( část 4. )

Kolečko Ostrov TOP 25 / 2024 ( část 4. )
A ještě slovo na závěr. Neradi bychom zapomněli na někoho, kdo se na tomto společném šipkovém svátku podílel a tak prostě děkuji všem co dorazili a byli tohohle součástí. Na 9. ročník naší TOPky, který snad začne zase od září Vás již teď co nejsrdečněji zveme. Pokud by jsme měly návrhy a námitky co udělat jinak, budu jen rád. Za mě takhle asi super systém.

V sekci "Media" přidány všechny fotky

10.06.2024 Kolečko Ostrov TOP 25 / 2024 ( část 3. )

Kolečko Ostrov TOP 25 / 2024 ( část 3. )
Tomáš byl doposud neporažen a i v základní skupině nedal Zdeňkovi žádnou šanci na nějaký odpor. Semifinále však mělo zcela odlišný scénář. Tomáš v souboji překvapivě padl, když ho Zdeněk skvělýma šipkama převálcoval poměrem 4:2. Druhé semifinále bylo nejvyrovnanějším utkáním celého dne. Mladíček Šimon Sura za celý den prohrál pouze jedno jediné utkání a to tuhý boj s ostříleným matadorem a ve váhové kategorii asi tak o 100kg těžším :-) Rendou Loučimem 4:3. Šimon 🥉 si aspoň spravil chuť v boji o třetí místo, kdy nalomeného Tomáše porazil 4:2. Finálové utkání mělo být o to více náročnějí, protože se duel měl hrál na 5 vítězných legů. To už si při loňském finále okusil Zdeněk Štěpánek. Tam však proti Kájovi Gibiecovi neuhrál ani leg. Tento rok si však zcela napravil chuť. Ač druhý finalista Renda nechtěl prodat svojí kůži lacino, tak na rozjetého Zdeňka prostě neměl ten den šanci. Na Rendu 🥈 už toho bylo zjevně hodně. Na finálovém výkonu se jistě podepsal i těžký seminálový zápas se Šimonem. Vítězem 8. ročníku Ostrovské TOPky se tak nakonec po výhře 5:2 za skvělé výsledky v KO pavouku a zcela po právu a stal Zdeněk Štěpánek 🏆 🥇 Kromě štědrého finančního obnosu dostal i soudeček piva od sponzora Staropramen! Putovní pohárek mu bude předán dodatečně.

10.06.2024 Kolečko Ostrov TOP VELKÉ FINÁLE 23/24 ( část 2. )

Kolečko Ostrov TOP VELKÉ FINÁLE 23/24 ( část 2. )
I když se jeho výsledky do tabulky započítaly a mohl si tak zahrát další fázi KO pavouka, tak nakonec bylo všemi přítomnými hráči i Tomášem samotným rozhodnuto, že se mu přidělí osmé místo 🤔 V KO pavouku 🕷 už nás čekaly těžké vyřazovací zápasy na 3 vítězné legy v předkole a po té od čtvrtfinále již na čtyři legy. Turnaj byl zakončen těžkým a náročným finále na 5VL 💥 Opravdový mistr tak musel předvést nejen své šipkový kvality, ale taky náročný turnajový systém na který spousta hráčů ani nebyla zvyklá. Na začátku turnaje a po skončení základních skupin se ještě hrály zábávné turnaje. Mistrem „ Středař “ se stal Tomáš Hruška 🍐 před Petrou Peterkou a Michalem Peterkou. „Človeče nezlob se “ pro změnu ovládl Zdeněk Štěpánek před Šimonem Surou 🥳 Předkolo KO pavouku se ve vyřazovací fázi hrálo bez většího překvapení. Avšak stoupající forma Zdeňka Štěpánka byla v náročném dni postrachem pro všechny. Čtvrtfinálové výsledky pak dopadly takto. Šimon Sura - Jan Mrenica 4:2, René Loučim - Petra Peterková 4:1, Zdeněk Štěpánek – Michal Zelenka 4:1 a Tomáš Spruzsanský - Milan Ulaga 4:0. Právě Tomáš Spruzsanský byl považován za hlavního favorita celého turnaje 😎 V semifinálé však narazil na rozjetého Zdeňka Štěpánka.