31.05.2024 Kolečko Ostrov TOP 40 / 2024 ( část 2. )

Kolečko Ostrov TOP 40 / 2024 ( část 2. )
Stylem start cíl zcela suveréně a zaslouženě opanoval čtvrteční večer.🏆🥇Jáchymovský eleketrikář se tak musel spokojit se stříbrem, které mu náleží i v celkovém sezónním žebříčku ⚡🥈 Ještě větší bitva se však odehrála v turnaji odpalíků, kde se po celý rok u nás NEpravidelně hraje Split Score ☠️ Hned čtyři hráči měli ještě šanci na celkové vítězství. Mezi prvním a čtvrtým místem byl totiž rozdíl pouhé čtyři body. Dodatkový turnájek odpadlíků nakonec vyhrál Milan Ulaga, který na poslední chvíli a za minutu dvanáct ovládl i celkové pořadí 🏆 O pouhý bodík za druhým Kubou Eisem, který ten večer skončil rovněž druhý 💥 Třetí flek v turnaji padl do klína Míšovi Zelenkovi. O celkové třetí místo odpadlíků se tak musel ještě odehrát doplňkový dvojzápas mezi Míšou Peterkou a našim šéfem Mrnďou. Nakonec Míša Peterka byl ten, který dostal toho černýho Petra 💣a z druhého místa před turnájekem odpalíků se propadl až na nelichotivou bramboru 🥔 Děkujeme všem za parádní, velice napínavý turnájek a už teď se všichni těší na to finálové rozuzlení, kde se dozvíme celkové vítěze právě skončeného ročníku 🍻🍾🥃🏆🎯

31.05.2024 Kolečko Ostrov TOP 40 / 2024 ( část 1. )

Kolečko Ostrov TOP 40 / 2024 ( část 1. )
40-tá T🎯Pka je už minulostí. Zbývá odehrát pouze velkolepé finále! 🥳 Poslední turnájek rozdal na stůl všechny karty 🃏 Bylo to napínavé až do samotnéhoo konce! Snad každým zápasem bylo ještě o co hrát. Hlavně na pohárových místech a to bylo na tom tak krásné 🤘Vidět u někoho ty emoce štěstí a u jiných pro změnu ty emoce zklamání 🥺 Účastnickou cenu v podobě jídla vyhrál Mrnďa, který si pochutnal na hovězím na kari 🍽😋 Do bonusovky si stoupl Renda Loučim. Ten jednou šipkou trefil vylosovaný T9, který mu do kapsy přiinesl 310 zlaťáků 💰Prvním odpadlíkem a zároveň i nejlepší ženou večera se stala Škodice Mirečka Esková 👧 Nutno podotknout, že měla fakt těžký losy 😎 Na dělené pětce se šestkou spolu skončili Tomáš Počta a Kuba Eis. Ten o pouhý jeden jediný bodík uhájil celkové páté místo před organizátorem Ostrovských turnajů Mrnďou 💪 Tomu nakonec ani čtvrteční čtvrté místo nestačilo k tomu, aby Kubu předběhl.🥔🥲 Na třetí místo a bronzový stupínek to tentokrát dotáhl Frantšek Hochmann🥉Finálová dvojice tak měla složení Tomáš Spruzsanský z pravačky a Renda Loučim z levačky. Tomáš poslední dobou hraje neskutečný šipky a to předvedl i teď při posledním turnaji.

27.05.2024 Májová šipka 2024 / 4

Májová šipka 2024 / 4
Předávaly se ceny za nejvyšší zavření a bingové krále. Cenu za nejvyšší zavření a to s číslem 106 si domů odnesla Petra Peterková. Bingový král pro změnu putoval k Františku Hochmannovi. Všichni zúčastnění byli s podařenou akcí nadmíru spokojeni a náramně se tak bavili až do pozdních nočních hodin. Pivnici Kolečku, jejímu skvělému personálu, městu Ostrov a všem sponzorům moc děkujeme za pěkné ceny! Kdo z místních šipkařů nedorazil, tak může opravdu a pouze jen litovat! Přišli o hodně povedenou sobotu.Už teď se všichni zúčastnění těší na další 12. ročník, na který Vás všechny srdečně zveme.
Výsledkovou listinu najdete zde
https://www.sipky.org/?region=kvk&page=vysledkova- listina-turnaje&tour=15177826

V sekci " Media" najdete všechny fotky

27.05.2024 Májová šipka 2024 / 3

Májová šipka 2024 / 3
Renda Loučim a překvapivě i loňský vítěz Kuba Eis. Dělené páté a šesté místo patřilo nejmladšímu účastníkovi Šimonovi Surovi a Tomáši Spruzsanskému. Pro bramboru - a pohárek za čtvrté místo si došel Míša Zelenka, který ten večer měl fakt nejtěžší losy. Ve finále levé strany si to na tři vítězné legy rozdali Ostrováci František Hochmann a Zdeněk Štěpánek. Ferry hrající za domácí Škodíky a pro změnu Zdeněk - rodák z Chýše, žijící v Ostrově a hrající za Jáchymovské Šviháky. Byl to ukrutný boj, ale nakonec se z vítězství 3:2 radoval Zdeněk, který tak postoupil do finále. Tam na něj čekala Petra Peterková. Jediná žena, která dokázala Zdeňka na pravačce porazit. A to dokonce 3:0! Zdeněk se v minulosti stal vítězem Májové šipky již dvakrát a tak si brousil hroty na třetí triumf. V cestě mu ale stála jedna z nejlepších žen v kraji. Na tom to krásném sportu je hezké vidět, že některé ženy se ůplně s přehledem mohou měřit i s chlapama. Nervydrásající finále se hrálo na 5 legů. Zcela po právu a zaslouže ho vyhrála Lvice Petra, která si mohla po vítězné šipce nahlas radostně zakřičet a poté i zvednout nad hlavu ten „nejcennější“ putovní pohár starosty města. Gratulce obrovská. Tohle opravdu čekal jen málokdo.