<< na začátek | < předchozí   | ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... |   další > | na konec >>
02.02.2020 6. ročník Memoriálu Milana Fialy ( výsledky )

6. ročník Memoriálu Milana Fialy ( výsledky )
Porážky brala většina hráčů sportovně. Pro spoustu lidí nebylo ani tak důležité vyhrát, ale především se zúčastnit.

Do finálové osmičky se probojovali tři hráči z místního klubu Škodíci Ostrov a dva z Karlových Varů. Po jednom zástupci měl klub z Chodova z Březové a taky z Kraslic. Na děleném sedmém a osmém místě skončili Zděnek Balouš z teamu Gepardi Březová a Roman Duna z Nikola Kraslice. Šestou příčku obsadil Škodík a loňský finalista Jan Dutka. Na pohárové páté místo to dotáhl domácí borec René Loučim. Loňský vítěz Milan Grillo se letos musel spokojit až se čtyřkou a tak již bylo všem jisté, že tento ročník bude mít opět nového vítěze. Jiří Hůlka vybojoval pro Racka Karl. Vary bronz.

Finálová dvojice měla složení Štěpán Tunkiv za team Průšvih Karl. Vary a Míra Fiala za ostrovský klub Škodíci. Za zmínku stojí připomenout, že jeho bratr Petr Fiala byl vítězem třetího ročníku a také, že s rodinou Milana Fialy nemají nic společného. Méra Fiala hrál celý turnaj nádherné šipky, když vyřadil z turnaje i loňského vítěze. Ve finálovém utkání mu však již došly síly a tak se musel po jasné porážce 0:2 spokojit se stříbrem a tím se i poklonit celkovému vítězi. Štěpán Tunkiv se tak stal již šestým vítězem tohoto báječného turnájku a minimálně na rok se může chlubit putovním pohárem

02.02.2020 6. ročník Memoriálu Milana Fialy ( úvod )

6. ročník Memoriálu Milana Fialy ( úvod )
V takřka jarním počasí se první únorovou sobotu v ostrovské pivnici Kolečko na Karlovarsku uskutečnil Memoriál Milana Fialy. Kamarádi, příbuzní a fandové šipek se zde sešli již po šesté v řadě.

Jedná se o jeden z největších šipkových turnajů v kraji, který má každoročně nejvyšší účast ze všech turnajů konaných v Ostrově. Nejpočetnější byl druhý ročník, kde se sešlo těžko uvěřitelných 67 lidí. Jelikož se tento termín Memoriálu každoročně kryje s finálem ligového poháru kam se letos probojovali jak domácí borci z Kolečka, tak i věrní kamarádi, kteří se pravidelně zúčastňovali tohoto prestižního turnaje, tak se tento ročník očekávala trochu menší účast než obvykle. Přesto však 53 zaregistrovaných šipkařů udělalo skvělou, pohodovou a vyjímečnou atmosféru. Nechyběli hráči z Karlových Varů, Nejdku, Chodova Kraslic a širokého okolí. Memoriálu se ale převážně zúčastnili domácí šipkaři z Ostrova, včetně Milanovy nejbližší rodiny a jeho kamarádů.

Turnaj již tradičně zahájila dcera Nikola Fialová hodem první šipky. Výborná parta lidí se poté náramně bavila až do pozdních nočních hodin. V ceně startovného byl i velmi chutný hovězí guláš od pana šéfkuchaře Roberta Hlůžka. Pro všechny zúčastněné šlo především o dobrou zábavu, ale přesto bylo k vidění i spousta dramatických utkání.

28.01.2020 FINAL 4 POHÁRU UŠO 2019/2020

FINAL 4 POHÁRU UŠO 2019/2020
Kolečko Škodíci C Ostrov bohužel prohrálo v sobotním semifálle FINAL 4 POHÁRU UŠO 2019/2020 proti celkovému vítězi Medáci Sea Bowl Karlovy Vary :-/ I tak však patří Škodíkům veliká gratulace 👏 Nevadí, vyjde to třeba příště! I tak jste pro nás mistři :-)

24.01.2020 Kolečko Ostrov TOP 21 / 2020 ( výsledky )