Domino Družba Ostrov - UŠO Turnaj dvojic
Domino Družba Ostrov - UŠO Turnaj dvojic (03.12.2014 )

4. Rom Ondřej - Oggy a škodíci Ostrov
4. Janetková Lucie - Ostrov

Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO

Veliká škoda, tak malé účasti :-/ Všichni to věděli a nikdo nebyl schopen se aspoň ozvat ... ale i tak jsme si zahráli dositosti a zábava byla super :-)

30.11.2014 Varixy Chodov 9:10pp Kolečko Škodíci B Ostrov                 2.B LIGA UŠO Karlovarsko - 9.kolo

Varixy Chodov 9:10pp Kolečko Škodíci B Ostrov                                                                   2.B LIGA UŠO Karlovarsko - 9.kolo
Neskutečný zápas a velkolepý obrat se odehrál v 9.kole 2.B ligy v Chodově, kde druzí Varixy hostili doposud první Škodíky z Kolečka. Dala se tak očekávat velká bitva a čelo tabulky. Do půlky zápasu byl ještě stav 4:5, jenže pak domácí Chodov zabral a rýsovala se první porážka Kolečka. Za stavu 9:5 neproměnili Varixy několik mečbolů a šanci na vítěztví. Toho Škodíci s trochou štěstí využili a následná čtyřbodová šnůra výher dovedla zápas až do prodloužení. Škodíci tak zatím jako jediný team bodovali ve všech zápasech! V prodloužení už pak jasně dominovali a odvážejí si z Chodova bod navíc, který jim minimálně do dalšího kola stále zajišťuje vedení v lize! Tabulka je ale velice vyrovnaná a pronásledovatelů je za nimi spousta :-)

Sestava zápasu: František Hochmann 4 zápasy - 3 body, Štefan Nežatický 3 zápasy - 2 body, Petr Fiala 4 zápasy - 2 body, Michal
Zelenka 4 zápasy - 1 bod, Josef Besperát 1 zápas - 0 bodů, ( dvojice 1 bod, cricket 0 bodů, prodloužení - 1 bod )

Vývoj zápasu: 0:2, 2:2, 4:3, 4:5, 9:5, 9:9. 9:10

celková statistika zápasu zde:

29.11.2014 RENO C Mariánské Lázně 6:12 Škodíci Ostrov                        1. LIGA UŠO Karlovarsko - 9.kolo

RENO C Mariánské Lázně 6:12 Škodíci Ostrov                         1. LIGA UŠO Karlovarsko - 9.kolo
V 9.kole 1.ligy Škodící konečně naplno zabrali! Situace před zápasem byla velice vážná. Nalomená psychika a poslední místo v tabulce. Nic než výhra by proto byla pro Ostrovský team ztráta a zřejmě i konec všem nadějím se udržet pro tento rok v lize. I když ještě nejsme ani v půlce sezóny, výhrou jsme bodový rozdíl na osmé nesestupující místo stáhli už " jen " na 5 bodů. Do zápasového rytmu se konečně taky zapojil i Petr Nekola - mašina na úspěch a náš dlouhodobě nejlepší hráč. Celková hra byla mnohem lepší než minulá kola. Jirka Budík i při troše štěstí konečně nacházel ty správné doubly, velmi mile překvapil svou hrou a dvěma body Míra Ogorek a Jan Mrenica byl po chladném úvodu poslední dva zápasy jako vyměněný.

Jedeme dál a pevně věříme, že na konci roku zase zůstanem mezi elitou 1.ligy.

Další kolo nás čeká již příští sobotu doma proti Lišákům A z Bukovan

Sestava zápasu: Jirka Budík 4 zápasy - 4 body, Petr Nekola 4 zápasy - 4 body, Miroslav Ogorek 4 zápasy - 2 body, Jan Mrenica 4 zápasy - 1 bod, ( dvojice 0 bodů, cricket 1 bod )

Vývoj zápasu: 0:3, 2:4, 4:5, 4:9, 5:10, 6:12