Oggy a Škodíci Ostrov

Novinky z našeho klubu:Šipkový klub

Novinky z našeho klubu

<< na začátek | < předchozí   | ... 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | ... |   další > | na konec >>
07.12.2014 Kolečko Škodíci B Ostrov 10:9pp 60 sro Nejdek                  2.B LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo

Kolečko Škodíci B Ostrov 10:9pp 60 sro Nejdek                            2.B LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo
Škodíci B z Kolečka dokázali i v 10.ligovém kole bodovat! Po druhé za sebou, celkově už po čtvrté dospěl zápas až do prodloužení. Před zápasem byl ale favorit jasný. Hrál totiž první s devátým a dalo se tedy čekat, že Škodíci uhrají bez problémů tři body. Utkání se ale překvapivě vyvíjelo hodně vyrovnaně. Byla to přetahovaná o každý bodík. Velmi příjemně hrající team z Nejdku dokonce vedl už 9:7, ale jak Škodíci ukázali v minulém zápase, tak i teď dokázali nepříznivý stav otočit ve svůj prospěch a v nastavení urvali druhý bod. Výhru tak věnovali Milanu Fialovi, který už bohužel není mezi náma.
Tabulka po 10.kole je velmi vyrovnaná. Na prvních dvou místech jsou s 25 body shodně teamy z Ostrova. Kolečko a Domino. V posledním kole před zimní pauzou který oba teamy hrajou proti sobě, se tak rozhodne kdo se stane půlmistr podzimní části!

Sestava zápasu: Michal Zelenka 4 zápasy - 4 body, František Hochmann 4 zápasy - 3 body, Petr Fiala 4 zápasy - 1 bod, Štefan Nežatický 2 zápasy - 0 bodů, , Hlůžek Robert 2 zápasy - 0 bodů, ( dvojice 0 bodů, cricket 1 bod, prodloužení - 1 bod )

Vývoj zápasu: 0:2, 2:2, 2:4, 4:4, 6:5, 7:7. 7:9,10:9

celková statistika zápasu zde:

06.12.2014 Škodíci Ostrov 11:7 Lišáci A Bukovany                                          1. LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo

Škodíci Ostrov 11:7 Lišáci A Bukovany                                                                                                                                                            1. LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo
Škodíci se konečně zvedají ze dna! Druhou výhrou v řadě se pomalu dotahují na pomyslné osmé místo, které jim zaručuje setrávní v lize i pro příští rok. V desátém kole 1.ligy porazil Ostrovský team Lišáky z Bukovan 11:7. Po výborném začátku a tříbodovém vedení, se Škodíkům hodně nevyvedli dvojice a cricket a tak do druhé půle nastupovali se shodným skórem 5:5. V té zazářil Ondra Rom, který byl po právu vyhlášený nejlepším hráčem utkání domácí teamu.
Poslední kolo podzimní části se odehraje příští týden v Pšově. Všichni pevně věříme, že potvrdíme stoupající formu a odvezeme si nějaké body :-)

Sestava zápasu: Ondra Rom 4 zápasy - 4 body, Petr Nekola 4 zápasy - 4 body, Jirka Budík 4 zápasy - 2 body, Jan Mrenica 3 zápasy - 1 bod, Miroslav Ogorek 1 zápas - 0 bodů, ( dvojice 0 bodů, cricket 0 bodů )

Vývoj zápasu: 3:0, 5:2, 5:5, 9:6, 11:7,

05.12.2014 Šipkový Ostrov zasáhla smutná zpráva

Šipkový Ostrov zasáhla smutná zpráva
Šipkový Ostrov zasáhla velice smutná zpráva. Zakladatel teamu Škodíci Kolečko B Ostrov, úžasný dobrosrdečný kamarád a otec od rodiny Milan Fiala dne 5.12.2014 prohrál svůj boj se zákeřnou nemocí. Upřímnou soustrast rodině a čest jeho památce. Budeš nám moc chybět!