<< na začátek | < předchozí   | ... 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | ... |   další > | na konec >>
20.05.2016 Kolečko Ostrov TOP 25 / 2016

Kolečko Ostrov TOP 25 / 2016
Skvělá účast 23 hráčů a hráček. Zábava a atmosféra jako vždy opět výborná, jen by neuškodilo se při focení trošku více usmát :-)

( Výsledková listina - 12.5.2016 )

1. Trnka Jiří - Nikola Kraslice
21. Pomije Miloslav - ŠK Klokani Nejdek
22. Brandtl Petr - Nikola Kraslice
23. Besperát Josef - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV

Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO

17.05.2016 Papírák A Cheb 11:7 Škodíci Ostrov                                        1. LIGA UŠO Karlovarsko - 19.kolo

Škodíci Ostrov zajížděli v dohrávce 19.kola k PAPÍRÁKům do Chebu. Jedině výhra a nebo souhra okolností by jim zaručila prvoligovou příslušnost i pro příští ročník. Jenže místo šipek se team převážně věnoval "Božkovu" a tak stále tahal za kratší konec. V cricketu Škodíci dokonce prohráli až ve 20.kole! Společensky uvaného Budíka vystřídal žolík Pety, ale ani ten kluky z Chebu nepřekvapil. Nejlepší hráčkou hostujících Škodíků tak byla Peťula. Tři body a půl litru rumu ;-) Ostrovský team tak odjížděl domů s prázdnou. Kapitán a řidič Mrnďa byl z toho velmi rozladěn. Sankce za alkohol se vyvodí po konce sezóny :-D
Ligovou příslušnost tak pro Škodíky zachránila Nikola z Kraslic, která porazila Karlovarské Bacardi a poslala je do 2.ligy.
Škodíci se sice zahránili, ale po loňské nevydařené sezóně to bylo opět veliké trápení a hlavně jarní polovina sezóny se jim vůbec nevydařila. Sezónu zakončí příští týden doma proti Alexu ze Sokolova, kde se ještě pokusí zabojovat o celkové 9. místo

Sestava zápasu: Petra Peterková 4 zápasy - 3 body, Tomáš Spruzsanský 4 zápasy - 2 body, Jan Mrenica​ 4 zápasy - 1 bod, Michal Peterka​ 2 zápasy - 0 bodů, Jirka Budík​ 2 zápasy - 0 bodů, ( dvojice 1 bod, cricket 0 bodů )

Vývoj zápasu: 2:0, 2:2, 4:4, 8:5, 10:6, 11:7

15.05.2016 Kolečko Škodíci B Ostrov 8:10 Žíla XXL Chodov                            1. LIGA UŠO Karlovarsko - 21.kolo