<< na začátek | < předchozí   | ... 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | ... |   další > | na konec >>
26.05.2016 Kolečko Ostrov TOP 26 / 2016

17. Ogorková Klára - Ostrov
18. Loučím René - Družba DOMINO Ostrov
19. Besperát Josef - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV

Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO

V sekci " Media " přidány fotky

25.05.2016 Konečná tabulka

Konečná tabulka
Děkujeme všem za podporu, přízeň a těšíme na Vás v šipkové sezóně 2015 / 2016

23.05.2016 HVÉZDNÍ VODNICI Sokolov 7:11 Kolečko Škodíci B Ostrov                    1. LIGA UŠO Karlovarsko - 22.kolo

HVÉZDNÍ VODNICI Sokolov 7:11 Kolečko Škodíci B Ostrov                      1. LIGA UŠO Karlovarsko - 22.kolo
Zápletka jakou by nenapsal ani Alfred Hitchcock. To vše bylo k vydění v posledním 22.ligovém kole. O čelo tabulky a postup do Extraligy se prali hned 4 teamy! Vokurky, Vodnící, Boční Vítr a Domino. Sobotní výhra Domina nad Bočním Vítrem předznamenala, že Ostrovský team má znovu po 2 let velmi blízko k postupu do Extraligy! Musel ale spoléhat na to, že v nedělním utkání Kolečko porazí Vodníky, kteří byli bodík před nima. Škodíci ale nechtěli nechat nic náhodě, přejít nějakým dohadům a jestli jejich rival postupí do Extraligy nebo zůstane prvoligový jim bylo jedno. Hráli prostě naplno a chtěli pro sebe urvat 3 body ať někomu pomůžou nebo ne. Začátek zápasu byl velmi vlažný a nepříznivý 3:5. Po skvělých dvojicích a cricketu se začala hra ale otáčet. Domácí Vodnící jako by se najednou zalekli té veliké tíhy a zodpovědnosti. Odešlo jim zavírání a toho nakonec Škodíci využili a proměnili ve 3 ligové body. Nesmírnou radost tak udělali i Ostrovskému Dominu, které nakonec poslali do Extraligy! Vodnící sice byli hodně smutní, ale pak soupeřům sportovně pogratulovali za pěknou hru. Škodíci z Kolečka si tak se 14 výhrami upevnili výborné 5.místo v tabulce.

Děkujeme všem za podporu a krásnou provoligovou sezónu. Příští ročník budeme ještě silnější.

V sekci " Media " přidáno video

22.05.2016 Škodíci Ostrov 8:10 DC Alex Sokolov                           1. LIGA UŠO Karlovarsko - 22.kolo

V Ostrově na Kolečku se v sobotu odpoledne odehrálo poslední ligové kolo. Škodíci kteří měli již jistotu záchrany odehráli utkání proti Alexu ze Sokolova. V zápase, kde již nikomu " takřka o nic nešlo " se domácí snad po prvé sešli v kompletní sestavě. V poklidném a uvolněném utkání si zahrál prostě každý. Škodíci se chtěli rozloučit výhrou, byli herně lepší, ale zase jim odešly doubly. Už se zdálo, že by utkání mohlo dospět do prodloužení, ale Alex měl lepší koncovky a tak se mohl radovat z těsného vítěztví 10:8. Ostrovský klub tak zakončil sezónu se 7 výhrami na 10.místě. Příští rok ale plánují útok na poklidný střed tabulky a možná i něco více.
Děkujeme všem, kdo nám po celou dobu sezóny držel palce! Ať už to bylo v časech dobrých i zlých a těšíme se na Vás zase od září v novém ligovém ročníku. Škodíci Ostrov olééé ;-)

Sestava zápasu: Jirka Budík​ 4 zápasy - 3 body, Petr Nekola 4 zápasy - 3 body, Petra Peterková 2 zápasy - 1 bod, Michal Peterka​ 2 zápasy - 1 bod, Kateřina Ogorková 2 zápasy - bodů, Ondra Rom​ 2 zápasy - 0 bodů, ( dvojice 0 bod, cricket 0 bodů )

0:2, 2:2, 4:4, 4:7, 6:9, 8:9, 8:10

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=2503244