Škodíci Ostrov dnes poznali svojí první hořkost porážky. Hned v prvním zápase druhé poloviny sezóny jim nad jejich síly byl skvěle hrající team z Tašovic " Racek B 52 B z Karlových Varů " Ač to podle výsledků nevypadá, hra byla velmi vyrovnaná. Bohužel Ostrovský team byl horší na zavíraní a to rozhodlo o konečném výsledku. Snad se Škodíci z porážky co nejdříve oklepou a příští kolo proti velmi nebezpečným Pastejřům z Chebu opět dokážou urvat vítěztví. I přes prohru tak nadále vládnou 1.Karlovarské lize
Šipkový klub Škodíci Ostrov bohužel nepostoupil do užší nominace o sportovní " team Ostrova " roku 2012. Rozhodovala o tom i náročnost sportů. Nominace je zavádějící, ale s tím se bohužel nedá nic dělat.
Dnes začíná 1.kolo poháru UŠO! Hraje se každou středu
3.ročník turnaje v Boru se skvělou atmosférou a partou lidí. Bohužel se termín kryje s Region Master v Novém Sedle. Ale tak tomu bylo i vloni a přišlo nakonec přes 30 hráčů z Ostrova a blízkého okolí. Doufám, že letos tomu nebude jinak. Turnaj nepořádají lidi z ČAKSu, proto tento termín. Byl pokus o přeložení, bohužel bez úspěchu. Škoda, ale nevadí Škodíci jedou do Boru :-)
návštěvníků stránky | |
---|---|
celkem | 363 151 |
tento týden | 410 |
dnes | 294 |