<< na začátek | < předchozí   | ... 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 |   další > | na konec >>
29.04.2012 Škodíci Ostrov 8:10 Mlynáři Habartov ( 2.A liga - 20.kolo )

Škodíkům skončila neporazitelnost. V nedobytné domácí půdě nestačili na Mlynáře z Habartova a již po druhé v této sezóně se jim s tímto nepříjemným soupeřem nepodařilo získat ani bod. V kompletní sestavě nejvíce zazářil Oto Piskáček a Petr Nekola.
Vývoj zápasu: 1:3, 4:3 4:6, 7:8, 8:10

Do konce ligy zbývají ještě 2 kola. Příští týden je sice region v Novém Sedle, ale již za 14 dní hraje Ostrov v Kraslicích a nejspíše tento zápas rozhodne o tom, kdo Škodíky doprovodí do I.ligy

Přidány fotky a video ze zápasu

25.04.2012 Club Svatava - Odstupení z ligy

Podle neoficiálních zpráv se ze soutěže odhlásil team " Club Svatava ". To by znamenalo, že se by její výsledky anulovaly a Škodíci by tak už 3 kola před koncem ligy mohli slavit jisté vítěztví, postup do I.ligy a také postup na červnové Mistrovství ČR družstev, které se bude konat ve Valdicích! V nejbližších dnech Vás budeme informovat o podrobnostech.

22.04.2012 začínáme

Založena webová stránka šipkového klubu Oggy a škodíci Ostrov

30.06.2011 Ukončení ligové sezóny

O minulém weekendu se Karlovarský kraj rozloučil se šipkovou sezónou 2011/2012. V restauraci U Racka v Karlových Varech, se za velmi příjemné a přátelské atmosféře sešlo mnoho hráčů a šipkařských teamů. Dorazili většinou ti, kteří byli na předních příčkách své ligy a zaslouženě si tak vybojovali své poháry a plakety, které jim za celosezónní snahu po právu patří. Absolutním vítězem Karlovarské ČAKS ligy se stal team " Nikola A Kraslice " , kteří příští rok budou hrát celorepublikovou Superligu. Tímto jim gratulejeme.

I vítěz 2.A. ligy a od nové sezóny čerstvý nováček 1.ligy Škodíci Ostrov si přišli pro svůj cenný pohár, kde se jim vzájemně dostalo i velké uznání za úspěšnou reprezentaci kraje při MČR družstev ve Valdicích.

Při konečném vyhlašování ligové sezóny byl uspořádán i závěrečný turnaj, kam se přihlásilo 33 mužů a žen. Škodíci za silné účastí hráčů z vyšších lig opět nezklamali a obsadili velmi pěkné a překvapivé příčky.
Turnaj vyhrál Fridrich Vladan, druhý skončil Trbušek Jan a pohár za třetí místo si odnesl náš Míra Bui Duy :-)
Ostatní umístění najdete zde http://www.sipky.org/cs/uso/k/turnaje/?action=view &tournament_id=233787

To je s téhle sezóny vše. Už ale teď se těšíme na tu novou.
Sportu zdar a šipkám zvlášť!