<< na začátek | < předchozí   | ... 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 | 347 | ... |   další > | na konec >>
02.02.2014 DT R.U.M. Marianské Lázně 15:3 Škodíci Ostrov             EXTRALIGA UŠO Karlovarsko - 12.kolo

DT R.U.M. Marianské Lázně 15:3 Škodíci Ostrov                            EXTRALIGA UŠO Karlovarsko - 12.kolo
Škodíci Ostrov zajížděli v neděli k velice důležitému extraligovému utkání do Marianských Lázní. Utkal se totiž 10-tý tým tabulky proti 11-tému. Vítěztví by znamelo důlěžitý krok k extraligové záchraně. Bohužel domácí team předvedl bezchybný a velmi kvalitní výkon. Pro Ostrovský tým byla porážka hodně krutá, ale zcela zasloužená. Škodíci se sice bohužel potýkali s marodkou, ale to vůbec neomlouvá jejich velmi slabou, nevyrovnanou hru a potažmo chování některých nejmenovaných jedinců. Teda až na jednu vyjímku. Děkuji Péťovi Nekolovi, že i v tomhle stavu jel na extraligový zápas a taky, že mi pomohl urovnat menší pozápasové roztržky ... Život jde dál, ale není všem dnům konec. Všichni pevně věříme, že ostatní soupeře ještě dokážeme hodně potrápit a boj o záchranu ještě neházíme do žita.

Sestava zápasu: Jirka Budík 4 zápasy - 2 body, Petr Nekola 4 zápasy - 3 body, Jirka Formánek 4 zápasy - 0 bodů, Jan Mrenica 2 zápasy - 0 bodů, Oto Piskáček 2 zápasy - 0 bodů, ( dvojice, cricket - 0 bodů )

Vývoj zápasu: 7:0, 7:1, 10:1, 10:2, 15:3

29.01.2014 Domino Družba Ostrov TOP 15/2014

Domino Družba Ostrov TOP 15/2014
Domino Družba Ostrov TOP - 29.1.2014

1. Hochmann František - Oggy a škodíci Ostrov
2. Voráček David - Oggy a škodíci Ostrov
3. Ševčík Miroslav - Jáchymov
4. Vítek Zdeněk - Družba DOMINO Ostrov
5. Bardoun Pavel - Družba DOMINO Ostrov
6. Loučím René - Družba DOMINO Ostrov
7. Fiala Milan - Oggy a škodíci Ostrov
8. Nežatický Štefan - Oggy a škodíci Ostrov
9. Mrenica Jan - Oggy a škodíci Ostrov
10. Spruzsanská Petra - Oggy a škodíci Ostrov
11. Besperát Josef - Oggy a škodíci Ostrov

turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO
http://www.sipky.org/cs/uso/k/turnaje/?action=view &tournament_id=174668

26.01.2014 POHÁR UŠO 2014

POHÁR UŠO 2014
Škodíci z Kolečka bohužel svým nejtěsnějším rozdílem nezvládli svůj pohárový zápas u Alexe v Sokolově. Jejich cesta tak skončila ve 4.kole mezi 16-ti nejlepšími týmy z 2. a 3.ligy Karlovarska.

Alex Sokolov 21:20 Kolečko Škodíci B Ostrov

Nedělní únava se ze sobotního domácího turnaje zřejmě projevila. Nevadí, tak snad to vyjde příště kluci :-)

25.01.2014 Kolečko Ostrov - Turnaj Škodíků

Kolečko Ostrov - Turnaj Škodíků
Škodíci Ostrov včera uspořádali velký turnaj na Kolečku. Sešla se neskutečná, nepředpokládaná a rekordní účast o 40 přihlášených šipkařů a šipkařek.

35 můžů a 5 žen bojovali o poháry, pěkné peníze, sponzorské dary a věcné ceny.

Se skvělou hrou, bez jediné porážky a zcela zaslouženě turnaj vyhrál domácí Škodík z Kolečka František Hochmann. Na druhém místě skončil Zdeněk Balouš z Karlových Varů a až na třetím místě se umístil favorit turnaj Michal Oplt z Racek B52 Karlovy Vary. Nejlepší ženou byla vyhlášena Petra Spruzsanská, nová posila Kolečka.

Šipkový klub Škodíci Ostrov by touto cestou moc rád poděkoval majiteli hospody který nám umožnil uspořádat tento skvělý turnaj, sponzorům jako byl Staropramen, dále Tatiana Kocábová - účetní, daňové a finanční účetníctví, Kateřina Ogorková - kv-reality.cz a nesmíme opomenout ani na kapitána Milana Fialu za skvělé domácí pohoštění a Jana Mrenicu za foto dokumentaci a skvělou propagaci turnaje.

Doufáme, že tohle nebyla poslední Škodíkovská akce. Všichni účastníci turnaje se už těší na tu další ... sportu zdar a šipkám zvlášť :-)

Kompletní výsledkovou listinu turnaje najdete zde -->
http://www.sipky.org/cs/uso/k/turnaje/?action=view &tournament_id=173900

V sekci "Media" přidány fotky a video