<< na začátek | < předchozí   | ... 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | ... |   další > | na konec >>
27.04.2014 AC Star Arena Chodov 15 : 3 Škodíci Ostrov                       EXTRALIGA UŠO Karlovarsko - 21.kolo

AC Star Arena Chodov 15 : 3 Škodíci Ostrov                                           EXTRALIGA UŠO Karlovarsko - 21.kolo
Škodíci Ostrov odehráli svůj poslední venkovní extraligový zápas na půdě AC Star Arena Chodov. V přátelské atmosféře a ve velmi dobré náládě se odehrával nedělní ligový zápas, který domácí team nutně potřeboval vyhrát proto, aby se i pro příští sezónu udržel v extralize. Zápas bohužel skončil jednoznačným vítěztvím 15:3 pro Chodov. Bodů mohlo být mnohem více, kdyby jim vycházela příprava a ghlavně to zavírání. Škodíci tak nenavázali na skvělou hru z posledního zápasu, kde sebrali Hradním pánům z Lokte velmi nečekaný bod. Tentokrát jim prostě nic nevyšlo. Kateřina Ogorková, která vystřídala Oggyho byla překvapivě jedním z nejlepších hráčů našeho teamu :-)

Příští sobotu hrajou Škodíci svůj závěrečný ligový zápas na domácí půdě již s taky sestupujícím teamem Bacardi A Karlovy Vary. Bude to teda pěkná řežba a zároveň i rozlučková párty s naší premiérovou ne moc úspěšnou extraligovou sezónou :-)

Sestava zápasu: Ondra Rom 4 zápasy - 1 bod, Jan Mrenica 4 zápasy - 1 bod, Kateřina Ogorková 2 zápasy - 1 bod, Miroslav Ogorek 2 zápasy - 0 bodů, Petr Nekola 4 zápasy - 0 bodů, ( dvojice, cricket - 0 bodů )

Vývoj zápasu: 3:1, 6:2, 10:3, 15:3

celková statistika zápasu zde:
http://www.sipky.org/cs/uso/k/liga/?action=game_de tail&league_match_id=1594956

23.04.2014 Nováček z Kolečka postupuje do druhé ligy !

Nováček z Kolečka postupuje do druhé ligy !
Kolečko Škodíci B Ostrov ve své premiérové sezóně předčasně slaví postup do II.ligy! Ostrovský klub je před posledním víkendovím kolem na druhém místě a už je nikdo nemůže předběhnout. Gratulace naší skvělé partě a ať to takle lítá i v příští sezóně První místo slaví taky klub z Ostrova a tím je Domino Družba. I oni jsou nováčkové ligy ...

21.04.2014 2.RGP & TOP 2014 - České Budějovice

2.RGP & TOP 2014 - České Budějovice
O víkendu se v Českých Budějovcích konalo již 2.RGP & TOP 2014. Škodíci tentokrát vyjeli v rekordním počtu dvou šipkařů a jedné šipkařky :-D V hlavním turnaji žen se při své premiérové účasti a na tak velké turnaji po prvé představila i naše Petra Spruzsanská. Mezi 90-kou přihlášených žen se s třema výhrama v pravém pavouku, umístila na velmi pěkném 17. místě! Kdyby v závěru nenastala nervozita, mohlo to být ještě o chloupek lepší, ale i tak velká gratulace :-) U chlapů to zase bylo o kousek horší. Peterka Michal i Mrenica Jan nevyhráli ve své kategorii ani jeden zápas, i když druhý zmiňovaný měl k tomu v každém zápase velice blízko :-) Skončili tak na děleném 193.místě. V turnaji dvojic se Škodíkům taky příliš nevedlo. Lepšího výsledku pak dokázal Škodík Honza a Škodice Petra v malé RGP Mixovaného páru. S dvěma výhrami obsadili solidní 17.místo. Příště to určitě bude zase o krůček lepší. Úžasně prezentovali kluci z YVRUK Chlum Sv.Máří Karlovarský kraj. V nedělním ligovém poháru sice prohráli první kolo s Hornets Adamov, ale pak nakonec vyhráli malou stranu, která pro ně určitě znamená dosavadní největší úspěch! Velká gratulace, jen škoda že už jsme nemohli být u toho. Tak zase někdy příště na další podobné akci. Sportu zdar a šipkám zvlášť:-)