Oggy a Škodíci Ostrov

Novinky z našeho klubu:Šipkový klub

Novinky z našeho klubu

<< na začátek | < předchozí   | ... 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | ... |   další > | na konec >>
05.12.2015 Žíla XXL Chodov 9:10 pp Kolečko Škodíci B Ostrov                            1. LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo

Žíla XXL Chodov 9:10 pp Kolečko Škodíci B Ostrov                                                                1. LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo
V 10.kole zajíždělo Kolečko k velmi důležitému zápasu do Chodovské Žíly. Domáci Žíla XXL se pomalu zvedá a odpoutává se ze dna tabulky. To ukázala i v sobotním zápase. Skvěle hrající Viktor Fibrich udělal všechny domácí body a překvapivě Jana Hergethová v zápase zase 3 výhry. Naopak Škodík Pišta si mohl zakřičet svůj první vítězný pokřik v sezóně. Vyrovnaný zápas a rozdělení bodů ukončil v prodloužení hostující Pedro. Škodíci si tak po velkém boji odvážejí domů 2 cenné body

Sestava zápasu: František Hochmann 4 zápasy - 3 body, Fiala Petr 4 zápasy - 2 body, Michal Zelenka 4 zápasy - 2body, Štefan Nežatický 4 zápasy - 1 bod ( dvojice 0 bodů, cricket 1 bod, prodloužení 1 bod )

Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO

30.11.2015 Paštiky Stará Chodovská 6 : 12 RAF Škodíci Hroznětín             3.C LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo

Paštiky Stará Chodovská  6 : 12 RAF Škodíci Hroznětín                             3.C LIGA UŠO Karlovarsko - 10.kolo
Škodíci z RAF vyjeli k ligovému utkání k Paštikám do Staré Chodovské. Hojná účast hostujících hráčů, veliká podpora a zlepšený výkon přinesl RAFandě 3 ligové body. Zahrál si opravdu každý, kdo byl na místě. Výhrou se tak Škodíci dotáhli již na 2.místo ve 3.C lize. Ztrácejí pouze 2 body na vedoucí Žílu Chodov D, s kterou další kolo svedou domácí bitvu o lídra tabulky.

Sestava zápasu: Hlůžek​ Robert 3 zápasy - 3 body, Krotký Václav 3 zápasy - 3 body, Ogorek Miroslav 3 zápasy - 2 body, Pejsar Milan 3 zápasy - 1 bod, Cicvárek​ David 1 zápas - 1 bod, Vaněk Petr 1 zápas - 1 bod, Červeňanský​ Ladislav 1 zápas - 0 bodů, Hron Dalibor​ 1 zápas - 0 bodů ( dvojice 1 bod )

Vývoj zápasu: 1:1, 1:5, 2:7, 4:9, 4:12, 6:12

celková statistika zápasu zde:

29.11.2015 Boční vítr Lomnice 10 : 9 pp Škodíci Ostrov                                  1. LIGA UŠO Karlovarsko - 9.kolo

Boční vítr Lomnice 10 : 9 pp Škodíci Ostrov                                   1. LIGA UŠO Karlovarsko - 9.kolo
Na Škodíky čekal v sobotu odpoledne velmi nelehký úkol. Bez dvou statisticky teamově nejlepších hračů odjížděli na hodně těžký zápas do Lomnice. Domácí Boční vítr nečekaně vládne 1.lize a tak se s okleštěnou sestavou nečekal žádný super výsledek. Vyrovnaný zápas ale předčil veškerá očekávání. 6-ti a půl hodinový maratón začali lépe Škodíci a ujali se nečekaného vedení 2:0. Lomnice se ale začali pomalu probouzet a byli prostě lepší na doubly. Byla to přetahová o každý bodík. Ostrovský team si ale zápas užíval a po celou dobu hrál zcela v klidu. Za stavu 9:7 pro domácí použili Škodíci žolíka Otu, který vyhrál válku nervů. Domácí soupeř neproměnil několik matchbolů na vítěztví a "dědek" tak udělal 8 bod. Remízový stav pak dokonal Budík a poslal Škodíky překvapivě již do čtvrtého prodloužení v této sezóně. V něm měli více štěstí Lomnice a připsali si tak druhý bonusový bod. Ostrovští šipkaři byli i přes prohru v prodloužení velmi spokojeni a cestou domů zpívali oslavné chorály jako kdyby vyhráli zápas

Sestava zápasu: Jiří Budík​ 4 zápasy - 3 body, Jan Mrenica​ 4 zápasy - 2 body, Spruzsanský Tomáš 4 zápasy - 2 body, Peterka Michal 3 zápasy - 1 bod, Oto Piskáček​ 1 zápas - 1 bod ( dvojice 0 bodů, cricket 0 bodů )

Vývoj zápasu: 0:2, 4:2, 4:4, 6:4, 9:7, 10:9