<< na začátek | < předchozí   | ... 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | ... |   další > | na konec >>
31.01.2016 Chlumské vidle zima 2016

Chlumské vidle zima 2016
ŠK Y Chlum Svaté Maří 2008 uspořádal v Dasnicích u Bobrů skvělý šipkový turnájek. Vyrovali tak rekord letošního Ostrovského memoriálu v počtu 67 přihlášených hráčů a hráček! :-)

Škodíci byli jen jediný malinkatý krůček od toho, aby se putovní vidle odvezli do Ostrova na Kolečko. Celkový vítěz a "pan" hráč Petr Křivka ale nedal Pedrovi žádnou šanci a tak se zcela po právu a zaslouženě vidle odvážejí do Kraslic.

Gratulace vítězovi, všem hráčům a fanouškům za super atmosféru a veliké díky za skvělou organizaci turnaje! Určitě se na Vašem šipkovém turnaji zase příště ukážeme ... Pedro je stejně nejlepší a nikdo nám ho nevezme ;-)

Kompletní výsledky najdete zde:
http://www.sipky.org/?region=kvk&page=turnaje&sear ch=1&tour_name&place_name=chlumsk%E9+vidle&date_st art=30.1.2016&date_end=30.1.2016

V sekci " Média " přidány fotky

29.01.2016 Aktuální žebříček TOPky na Kolečku

Aktuální žebříček TOPky na Kolečku
Po dokončení všech turnajů TOP 2016 poháry pro 5 nejlepších za celý rok ! Peněžní odměna od p. Pazdery pro 3 nejlepší

( Náš žebříček a bodovací systém se na konci všech turnajů nemusí plně schodovat s nesmyslným bodováním a zároveň žebříčkem p. Pazdery - ohledně peněžní výhry !)

Nejlepších 16 bude hrát závěrečný turnaj mistrů / tabulka 4 x 4 / postup 2 z každé skupiny / 8 KO pavouk

1. Region Master v Novém Sedle / 2016
Čtvrtou lednovou sobotu obsadili šipkaři a šipkařky Novosedelský Meteor v takovém množství, že mu konkuroval jen napadnutý sníh přes noc v okolní krajině. Účastníci to měli někdy i přes 150 km daleko k nám a i přes nepříznivé počasí dorazili.
Masteru se zúčastnilo rekordních 47 dvojic a o hodinu později se rozjela soutěž žen, kde padl také rekord 17 dvojic. A bylo se na co koukat. Finále mužů skýtalo napínavý pohle o který se postarali hosté z Jirkova, kteří našim nejlepším z Nikoly Kraslice nic nedarovali a nakonec podlehli až po tuhém boji. Byla to nejlepší reklama na tento sport, kterou sledovali desítky přihlížejících. Finálový zápas žen proběhl pod stejnou taktovkou, kdy Jirkovští nastoupily proti Racku. Po nádherném boji vyhráli Karlovarské ženy.

V soutěži jednotlivců se rozhodovalo mezi 84 šipkařů a 32 šipkařek, kteří svojí soutěž započali s 2 hodinovém zpoždění. Hrálo se na 14 šipkových strojích. Po maratonu se finále mužů hrálo až ve 23:00h, které si zahráli vítězové dvojic z Nikola Kraslice mezi sebou. Tím lepším a celkovým vítězem se stal Petr Křivka. U žen si zahráli finále Klárka od Racka Karlovy Vary s nejlepší ženou za minulý rok a novou hráčkou Žíla Chodov Ivanou Sloukovou. Štastnější byla tentokrát Klárka Minaříková.